فرم تماس با شرکت

حداکثر میزان حجم مجاز 10 مگابایت : (zip/pdf/jpg/png)

اطلاعات تماس

آدرس : تهران خیابان بهشتی خیابان پاکستان کوچه چهارم پلاک 15 واحد 6
تلفن : 02157643


پست الکترونیک اعضای شرکت

Abbas Sarnaz (Managing Director) a.sarnaz@samatrans.ir
Jafar Sarnaz (Vice General Manager) j.sarnaz@samatrans.ir
Masoud Hajimohammadi (Import Manager) Masoud@samatrans.ir
Mohammad Karimi ( Customer Service Dept. Manager ) m.Karimi@samatrans.ir
Fariba Peyrovi ( Traffic Dept. Manager ) f.Peyrovi@samatrans.ir
Sepideh Rafiee ( Financial Manager ) Account@samatrans.ir