یکی از دغدغه های بازرگانان، واردکنندگان و تجار این است که قبل از حواله پول به فروشنده ،یک قیمت تقریبی یا قطعی از کرایه حمل کالای خود داشته باشد ،یا به اصطلاح یک استعلام کرایه حمل داشته باشند تا با بررسی قیمت حمل و ترخیص  به این نتیجه برسد که آیا واردات این اقلام برای آنها به صرفه هست یا نه!

بعضی از مجموعه ها نیز دغدغه این را دارند که استعلام کرایه حمل هایی که از سایر شرکت های حمل و نقل گرفته اند را موردمقایسه قرار دهند.

اگر شما جز دو دسته بالا هستید در اینجا میتوانید قیمت تقریبی حمل هوایی ،حمل زمینی،حمل دریایی و ترخیص کالا را از ما بخواهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، ما قیمت ها را برای شما ارسال کنیم.

آن دسته از عزیزانی که قصد ارسال بار مسافری خود را دارند نیز میتوانند با دپارتمان فروش تماس گرفته و با توجه به وضعیت کالای خود قیمت دریافت نمایند.

کارشناسان ما در واحد فروش در اسرع وقت اطلاعات شما را بررسی میکنند و قیمت پیشنهادی استعلام کرایه حمل شما را برایتان ارسال می کنند.

تیم فروش سما مروارید آسیا به صورت 24/7 فعالیت می کنند و همواره در این راستا گام بر میداریم تا به روز ترین قیمت ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

جهت استعلام قیمت،لطفاً فرم زیر را به دقت پر نمائید.

همکاران ما به محض دریافت اطلاعات شما و بررسی آن با شما تماس خواهند گرفت .